shitet ara per truall ne Letanc te Podujeves

Shitet nga: shefqet 02 Tet 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shitet ara per truall ne Letanc te Podujeves. Ara gjindet afer rruges kryesore. Eshte e pershtatshme per banim ,ka uje, kanalizim dhe kabllovik. Ara ka gjithsej 27 ari. Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim