tok ne magjistralen pd-merdar

Shitet nga: xxxxxx 09 Gsh 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Adresa: 14 ari tok magjistralja pofujev merdare ne shtedim
Sipërfaqe: 1400 m2
Komuna: Besianë
Toka ka rrug ta asfaltuar edhe mbrapa. Si dhe gjendet para parkingut dmth vend shume i mir ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim