toka

Shitet nga: kushtrim 06 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shiten 14 ari ne magjistralen podujev merdar. afer shkolles ne shtedim eshte e pershtatshme per hapjen e ndonje biznisi dhe per truall.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim