Villa ne Batllave/ Orllan

Shitet nga: Lirak Kelmendi 06 Gsh 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Adresa: Batllave /Orllan
Sipërfaqe: 125 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Vendit për peshkim, Pyllit, Vendit për skijim
Komuna: Besianë
Shitet urgjentisht villa ne Batllave/Orllan, e cila gjendet ne anen e kundert te restoraneve.

Vikendica eshte e ndertuar ne pllacin prej 2,10 ari. Pllaci posedon dokumentat e rregullta ne emrin tim. Objekti ka 125 m2, posedon: Sallonin me kuzhine, 2 dhoma te fjetjes,1 banjo, 2 ballkona dhe 2 terrasa mbi kulm (per rrezitje). Nen objekt mund te shfrytezohet hapsira per depo apo garazhe. Objekti e ka rrymen te instaluar dhe funksionale. Rruga lidhet prej rruges perreth liqenit deri larte te vikendica rreth 200m.

Ne cmim perfshihet villa dhe pllaci.

Per te gjithe ata qe kane deshire ta kene pamjen e bukur te liqenit nga villa,, kjo eshte nje mundesi ideale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim