IPET LOKALI ME QIRA

Shitet nga: istog 20 Gsh 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
I Ploteson Kushtet Per Kafiteri.Qebatore.Gjelltor.Dhe te gjitha ushtrime te Veprimtarive te ndrysheme
Eshte afer shkolles fillore 'Bajram Curri' 10m Larg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim