Objekt ne Sarande Ksamil

Shitet nga: asqeri 27 Mar 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Burim
Eshte afer detit dhe arfer ne qender se ksamilit ne lagjen e poshtme 145 meterkatror me te gjitha paisjet esht lokali leshohet me qera 8500 euro i diskutushem sezoni i
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim