PRODHOJM DYER, DRITARE,GILINDERA KONSTRUKCIJONE ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: METALIKU zallq-istog 05 Qer 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
prodhojm dyer dritare gilindera shkall konstrukcijeone fabrikash luhaja te ndryshme si dhe gjitha punimet me metal
gjindemi ne zallq rruga gurrakoc kline kilometri 5 te
ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim