Lokal me qera ne Burim

Shitet nga: Ismet 31 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qera ne Lubozhdë 3km nga Istogu , i shfrytzueshem per çdo gjë.
Qmimi sipas marrveshjes
Kontakto ne : 044 634 131
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim