Lokal me qera ne Burim

Shitet nga: ... 18 Gsh 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
I Ploteson kushtet per Kafiteri.qebabtore.qelltore.Dhe ushtrim te Vepritarive te ndryshme
Eshte afer shkolles Fillore 'Bajram Curri' 10 mm Larsi per me shum informata Kontaktoni Ne ket numer 044282012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim