Lokal me qira

Shitet nga: Agim fetahaj 07 Sht 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Burim
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet perball Pompes se derivatev IBOS-PETROLL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim