Lokal ne qender te Istogut

Shitet nga: Arber 22 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ka 44m2,eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim