Leshoj me qira objektin ne Prishtine

Shitet nga: Labi 11 Tet 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr."Vellezerit Fazliu" Prishtine
Sipërfaqe: 1400 m2
Komuna: Burim
Hapësirat : Të tjera
Objekti I pershtatshem per Hotel, Banka, Klinike private si dhe veprimtari te tjera biznesore.

Gjindet ne rrugen Vellezerit Fazliu.
Objekti posedon gjithe infrastrukturen per funksion te menjehershem:
- 12 dhoma me banjo te veqante,
- 4 dhoma te medha me banjo te veqant,
- 2 Restaurante
- Ashensor modern
- Parkingun privat per 5 vetura,
Nxemje me Pellet, rezervoar te ujit.
Objekti ka 7 nivele nga bodrumi deri te terasa ne pjesen e siperme te objektit..

Lokacioni: "Vellezerit Fazliu" Prishtine.

Pres te interesuar serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim