DELE DHE QINGJA SYKA TE PESTERIT

Shitet nga: SHEFQET 07 Maj 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
SHITEN 300 DELE DHE 350 QINGJA SYKE TE PESTERIT QMIMI SHUME I VOLITSHEM. PRESIM BLERES SERIOZ. FALEMINDERIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim