2 vjeta 1 mashkull dhe nje femer

Shitet nga: kajtaz 03 Nën 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
shiten vjetat nje mashkull dhe nje femer mashkulli i ka 3 muj kurse femra 6 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim