DELE DHE QINGJA

Shitet nga: SHEFQET 18 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
SHITEN 350 COPE DELE DHE 300 COPE QINGJA TE RACES SYKA TE PESTERIT QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim