Dele boj ndrrim me Veture

Shitet nga: Afrim 03 Nën 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes dele me copa dhe shumic bojm edhe ndrrim me veture qmimi i volitshem .per me shum informata na kontaktoni ne nr e telefonit 044 429 405
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim