Dhjetë koshere të shoqërive me bletë

Shitet nga: Adem 30 Mar 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Burim
Shoqëria me bletë janë krysisht të vitit 2013 dhe 2014 janë një katëshe me dyll të ri dhe të trajtuara,kosheret janë standarde 10.korniza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim