Duj te sans dhe kashtes

Shitet nga: Mmm 13 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes duj te sans 50 dhe 40 kasht çmimi sipas marrveshjes per me teper kontaktoni ne 044232237
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim