Gjel

Shitet nga: Granit zeqiraj 10 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Burim
osht gjeli 10 muj dhe osh i madh ne pesh 5-6 kilgram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim