Klysh rottweiler

Shitet nga: Rinor 30 Nën 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Burim
Shes 1 klysh mashkull dhe 1 femen te races rottweiler,per race ju garantoj dhe muni me ardh mi pa prind e klyshve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim