Kollomoqi per silazh

Shitet nga: Muhamet Idrizi 01 Tet 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
kam 2 hektar te mbjellur me miser per sillazh dhe e shes te gjith me nje cmim shum te voltshem gjindemi ne fshatin Lubozhde mund te kontaktoni dhe te vini ta shikoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim