Lop me viq

Shitet nga: bbeni 26 Shk 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Lopa eshte 3 pjellsh qe nje muaj ka pjell eshte e mar per te mjelun dhe per barrsim gjith me koh barsohe 3 jav si ti ban barsohet Lopa ka 20, litra ne dit qumsht vetem me ushqim te that dhe sillazh pa mill dhe krune viqi asht femen ju mirpres bleres serjoz Qmimi me marveshje ose ndrrim me mzor 250 killsha Lopa asht permi 650 kilogram pesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim