Lop me viq

Shitet nga: kajtaz 16 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
shitet lopa me viq i ka 3 muj kurse lopa osht shum e mir dhe esht bars 1 muj bars

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim