Lope per Kurbana

Shitet nga: Musa 25 Gsh 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Burim
Jemi ne bjeshket e moknes,kemi rreth 70 cope lope dhe mushtjerra per kurbana jane te gjitha te reja siq shihen ne keto foto,mund te na kontaktoni ne keta numra 044365037 dhe 045916848.Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim