Meshqerra Barse nga Qekia-Raca Montbiliard & Sim..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: xxxx 03 Gsh 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Burim
Ne shitje: Meshqerrat te races Montbiljard dhe Simental te importuara nga Qekia ,meshqerrat jan barse 7- 8 dhe 9 muajshe ,jane shum te mira klasa par ,jane racë mishi dhe qumshti sipas pedigreve mund te arrin mbi 35 litra qumësht ne ditë .Qmimi 1750 euro per cop.Te interesuarit na kontaktoni ne 044-396-061 dhe ne 049-811-435.Per ma te mira veq lodheni se ne Kosove nuk ka, Mund te bindeni,edhe 10 copa per shitje , tjerat jane shit.qmimi i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim