Meshtjerrat

Shitet nga: Nebi 29 Tet 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shiten dy meshtjerra bashk ose ndaras si dhe bej ndrrim me ndonje lope qumshtore shtoj pare mvarsisht prej marreveshjes
Presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim