Mushtjerra per posterma

Shitet nga: musa 19 Dhj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Kemi rreth 50 mushtjerra te cilat kan kollotur ne bjeshket e moknes. mushtjerrat sillen rreth 250-450 kg gjindemi ne istog!
Numrat kontaktus 044365037 Dhe 045481772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim