Pulat sharka

Shitet nga: gani 03 Krr 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
shes pula sharka e xhelin shes dhe vez tyre shkaku qe pi shese se kom shume tashe dhe zoj muni me thirr edhe viberg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim