Qura

Shitet nga: Xxxx 11 Sht 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes 22 qura dhe qurana zogj te sivjetit edhe shes nji qur me 9 zogj te mdhaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim