Qura

Shitet nga: Eshref 11 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes 3 qura dhe nji quran jan shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim