Qura

Shitet nga: Xxx 12 Shk 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes 3 qura dhe nji quran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim