Shes Vjeta simental mashkuj dhe femra

Shitet nga: VISAR 09 Sht 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
shes vjeta raca simental te races nga cekia meshkuj dhe femra prej moshes 2 muajsh deri 1 vit cmimi sipas marrveshjes 045586439 044860200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim