Shes duj te sans dhe kashtes

Shitet nga: Mmm 17 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes duj te sans dhe kashtes qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim