Shes duj te sans dhe te kashtes

Shitet nga: Mustaf 13 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes duj te sans 50 duaj dhe 40 kasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim