Shes vezet

Shitet nga: Gggg 27 Pri 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   30 EUR

Komuna: Burim
Shes vezet te pulave sharka vezet jan origjinal te ketij llojt 1eki gjithashtu shes edhe 3pula sharka 23 eki. gjel 35 eki sharka(.shes dhe zoj ka 3ero.3jae)(5ero 6jae)(Ju mund te na kontaktoni edhe ne viber:+38649328365)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim