Shes vjeta simental

Shitet nga: Visar 07 Pri 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes vjeta te races simental te mishit te lopeve te qekis dhe hollshtain te lopeve te holandes qe japin sasi te madhe te litrave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim