Tall

Shitet nga: arsimi 11 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
shes tall shum te mir me qmim te volitshem 0.20 cent si dhe duj te sanes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim