Ushqym

Shitet nga: rufa 22 Jan 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   2,3 EUR

Komuna: Burim
shesim yshqym duj balla detelin dhe san jon ne pleme ,,shum te mdhoj qmimi sipas marveshjese garantoj per cilsin e yshqymit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim