Viq

Shitet nga: N,.g 05 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Burim
Viqi femer eshte 2 muajsh , han sillazh , bungur edhe hala osht tu thith osht viq qe perparon shum shpejt shihet edhe ne foto per informata me te hollsishme ju mund te na kontaktoni ne numrat kontaktues vala dhe ipko - 049-426-115 dhe 044-426-115 Qmim i Diskutushem Ju mirpresim!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim