Viq i races simentall

Shitet nga: EG 14 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Burim
Shitet viqi i races simentall viqi osht femer ka fillu me hanger bungur , san si dhe thith hala qumsht .. Viqi i ka 1 muaj per informata me te hollsishme na kontaktoni ne : 049-351-920
JU MIRPRESIM..
Qmimi i diskutueshshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim