Viqa

Shitet nga: Visar 25 Mar 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes viqat mashkull dhe femra te races se pastert Simental dhe Hollshtajn..
Viqat jan te posalindur. ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim