Viqa

Shitet nga: Visar 08 Sht 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes viqa femra mashkuj si dhe bika qmimet sipas marrveshjes. ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim