Viqi Femer

Shitet nga: ntp.Ximi 19 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Burim
Ne shitje viqi i posalindur femer , i races montebiliard shum e mir per te mbar ,nenen e ka Qeke dhe arrin mbi 30 litra qumsht ne ditë.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim