Zogj te KUQ te NDRYESHEM te Mishit "Broiler"

Shitet nga: Ramiz 19 Qer 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shesim Zogjt "Broiler" te Kuq te ndryeshme siq shihen ne Foto, te Mishit/Shtepiak me shumic dhe pakic.

Zogjt jan TE VAKSINUM !!!Kontakti:

Ramiz Bajramaj
044365166
049633398


Mund te na gjeni:
Istog-Gurrakoc
Rr. Haxhi Bajrami
Ne rrugen Gurrakoc -- Kline, ne kilometrin e par prej Gurrakocit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim