dangji te sanes

Shitet nga: beni 01 Pri 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Burim
Dangjit jat te mdhej dhe ushqimi i mir i vjetshit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim