detelin dhe san

Shitet nga: hilmi 27 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2,3 EUR

Komuna: Burim
shiten balla shum te ,mdhoj jon mbi mnje meter diku afer 35 kg per balll ,,,qmimi sipas marveshjse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim