lop plle 9 mujshe dhe mshtjerren e saj

Shitet nga: arti 17 Mar 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Burim
Lopa osht plle nete 9 muj ka hy i dyti viq tash e urt me mjel ndaq me maqin ndaq me dore tamel qet qysh ti qitsh ti mu hanger se ka edhe trup pesh 700 killa viqi osht femen tash i bon ni vit viqi i saj asht e mir me majt edhe ajo per na shum ne tel informata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim