san dhe detelin

Shitet nga: rufa 19 Jan 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2,4 EUR

Komuna: Burim
shesim san dhe detelin balla te mdhoj qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim