shes delet

Shitet nga: qaza 25 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
shes delet delet jan bardhoka mundesi nderrimi me lop dhe me mjete bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim