yshqym

Shitet nga: rufa 23 Jan 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2,3 EUR

Komuna: Burim
shiten ballat detelin dhe san gte but ,,ballat jon te mdhoj mbi nje meter ...garatntojmi mper cilsin e yshqymit ,,qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim